Halowa Liga Piłki Nożnej

Prezentujemy wyniki oraz tabelę Halowej Ligi Piłki Nożnej. Prosimy o śledzenie zmian w terminarzu i zapraszamy do kibicowania.

TERM ZMIEtabela 2

11 listopada

T4

11 listopada 2018 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się halowy turniej tenisa ziemnego z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości pod nazwą : „ 100 młodych adeptów tenisa

Weiterlesen...

Ogólnopolski turniej w Obornikach Śl.

1

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich w dniach 26 27 października 2018 r. gościł 90 sportowców ze Stowarzyszenia Sportowego „Sprawni Razem” , na Ogólnopolskim Turnieju w Piłce Ręcznej. Organizatorem Turnieju było

Weiterlesen...

Mister Camping 2018

M1

„Mister Camping 2018”


Polska Federacja Campingu i Caravaningu z siedzibą w Warszawie na Seminarium w Kozienicach dokonała oceny letniego sezonu turystycznego w Polsce oraz

Weiterlesen...

Zapraszamy

siatkówka hal

Odznaka za zasługi

Nagroda 1

Miło nam poinformować, że dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Pani Aleksandra Durkalec - Rzepka została odznaczona Odznaką Honorową "ZA ZASŁUGI DLA TURYSTYKI" przyznawaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym wydaniu "Nowej Gazety Trzebnickiej".

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Halówka ogłosz

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich przyjmuje zapisy do kolejnej XV edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019. Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową pod adres Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! w temacie wiadomości – Halówka, lub telefonicznie pod nr tel. 71 310 12 70 do godziny 15.00. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 listopada 2018 r.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe !!!

Dożynki 2018

4d

W dniu 1 września 2018 r. w Pęgowie odbyły się Dożynki Gminy Oborniki Śląskie. Podczas Dożynek jak co roku blok gier i zabaw sportowych dla najmłodszych ale i też tych starszych zapewnił Ośrodek Sportu i Rekreacji. Stoisko Ośrodka cieszyło się

Weiterlesen...

Półkolonie w Ośrodku

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wakacyjne półkolonie. Szczegółowe informacje na plakacie i pod wskazanym nr telefonu. 

Cena turnusu półkolonii to 450 zł. Uwaga !!! 30 % zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Zapraszamy !!! 

PK 2018 l

Weiterlesen...

Mistrzostwa Polski Młodzików

7

W dniach 9 i 10 czerwca 2018 r. w wyremontowanej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Według organizatorów Mistrzostwa organizowane w Obornikach Śl. były jednymi z najbardziej licznych w historii zawodów.
Uroczystego Otwarcia Mistrzostw dokonał

Weiterlesen...

Wakacyjne półkolonie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich informuje, że wakacyjne półkolonie odbędą się w terminach :

I turnus - 23 - 27. 07. 2018 r. 

II turnus - 30. 07 - 03. 08. 2018 r. 

Szczegółowy program połkolonii podany zostanie w póżniejszym terminie.  

Karta Dużej Rodziny

KDR Tu honorujemy Karte Duzej Rodziny

Miło nam poinformować, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.