2

26 marca 2019 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się zawody międzyszkolne z okazji Dnia Wiosny o puchar Burmistrza Obornik Śl. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy. Zawody miały na celu popularyzację zdrowego trybu życia, odżywiania, integrację międzyszkolną oraz rywalizację na zasadach fair-play.

Zawodnicy z klas 3 i 4 stanęli na wysokości zadania wykonując wszystkie konkurencje z dużą sprawnością. Wyrazy uznania i podziękowania należą się za pomoc i przeprowadzenie zawodów Paniom Annie Grodzińskiej, Agnieszce Łysoń oraz Panu Karolowi Głośniakowi.
Na każdego zawodnika czekała woda, jabłka, gruszki oraz gadżety promujące gminę i leśne szlaki rowerowe – wszak sezon na aktywność na świeżym powietrzu przed nami.
W klasyfikacji punktowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 z Obornik Śląskich, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Osolina a trzecie wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach Śl.
Zwycięzcom gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy na kolejne zawody do Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Tekst i zdjęcia: Arkadiusz Kucharski