Powiedzieć "dziękujemy" to zdecydowanie za mało.

3

Ciężko nam dobrać odpowiednie słowa, by wyrazić naszą wdzięczność Wam wszystkim, którzy byliście częścią naszego turnieju 5. OKAMI Cup 2017.
Zawodnicy i zawodniczki - zostawiliście sportowe serce na obornickich matach, zdobyliście sportowe doświadczenie i zrobiliście kolejny krok na drodze do swojego własnego mistrzostwa.
Trenerzy, sympatycy judo, kibice, sędziowie - stworzyliście wspaniałą atmosferę dla młodych adeptów Judo,

która pozwoliła przezwyciężyć ich startową tremę. Jest to Wasz wkład w pozytywny rozwój młodych sportowców.
Medale na naszej imprezie są jednego koloru - najważniejszy jest dla nas Wasz udział i chęć podnoszenia swoich umiejętności. Każdą walkę można wygrać, a z każdej porażki wyciągnąć wnioski. To, żeby z każdym dniem stawać się lepszym od samego siebie, jest naszym nadrzędnym celem.
Mamy nadzieję, że Turniej Wilka będzie na stałe wpisany do Waszego sportowego terminarza. Każdego roku podnosimy jakość i polepszamy oprawę OKAMI Cup. Tak jak Wy staracie się polepszać wyniki, my również chcemy stanąć na wysokości powierzonego nam zadania. Z tego miejsca obiecujemy zatem, że nigdy nie przestaniemy się starać.
To, że nasz turniej się odbył i zebrał pozytywne recenzje to zasługa wielu osób i instytucji.
Miasto i gmina Oborniki Śląskie, z Panem burmistrzem Arkadiuszem Poprawą na czele, OSiR z Panią dyrektor Aleksandrą Durkalec-Rzepką umożliwiają nam pracę szkoleniową w Klubie Judo Wilki.
Lasy Państwowe (Nadleśnictwo Oborniki Śląskie i Żmigród) w osobach Nadleśniczych - Pana Marcina Majewskiego oraz Pana Pawła Górskiego pomagają nam każdego roku, podczas zbierania funduszy na organizację zawodów.
Centrum Medyczne Sella, Grupa Leonhard Weiss, Agahaste Skład Opału, Restauracja Retro, PHU Wujek, Iterate. UPBW Bartłomiej Woźniak, Alior Bank to nasi Sponsorzy, wielcy entuzjaści sportu młodzieżowego.
Na sam koniec musimy wspomnieć o ogromnym nakładzie pracy naszej wilczej społeczności. Klub Judo Wilki to nie tylko dzieciaki i trenerzy. Drodzy rodzice - bez Waszego zaangażowania i bezinteresownej chęci pomocy nie zrealizowalibyśmy całego przedsięwzięcia.
Praca u Waszego boku, w fantastycznej atmosferze to czysta przyjemność. Dzięki Wam organizacja Turnieju Wilka przebiegła płynnie i bez przeszkód!
Nie sposób wymienić wszystkich osób, którym chcemy podziękować. Chcielibyśmy, żeby każdy kto nam pomógł miał świadomość naszej wdzięczności.
Na sam koniec - jeśli się Wam podobało, mamy dobrą wiadomość - 6.Okami Cup, Turniej Wilka 2018 odbędzie się w pierwszej połowie 2018, czyli już za pół roku. Do zobaczenia na wilczej macie.
                                                                                                      Trwając w sportowym pozdrowieniu,
                                                                                                      trenerzy Klubu Judo Wilki
                                                                                                      Piotr Nowak
                                                                                                      Michał Pańko

1

2

4

5

7

8

6

                                                                                                                                 Zdjęcia: Arkadiusz Kucharski

 

Więcej zdjęć znajdziecie na:

 https://www.facebook.com/pg/O%C5%9Brodek-Sportu-i-Rekreacji-w-Obornikach-%C5%9Al%C4%85skich-229875397200706/photos/?tab=album&album_id=816674301854143